קריטריונים לבחירת אולם אירועים

קריטריונים לבחירת אולם אירועים

קריטריונים לבחירת אולם אירועים

החלטתם לעשות חגיגה ענקית לכבוד בת המצווה של הבת? מתחתנים וחשוב לכם שהאירוע יהיה משהו בלתי נשכח? אם כך, אל תשאירו לרגע האחרון את בחירת אולם האירועים לחגיגה שלכם. זה לא חשוב על איזה אירוע מדובר וכמה מוזמנים יש לכם, כי סגירת אולם אירועים צריכה להיעשות כדבר הראשון בתהליך הפקת האירוע. אולמות אירועים יש בשפע אך לכל אחד יש את ההעדפה שלו היכן יערך האירוע. השאלה האמיתית היא איך לבחור את אולם האירועים שלכם, וכדאי לשים לב לכמה קריטריונים.

עונת האירוע ומיקום האולם

2 קריטריונים חשובים שצריך לשים לב אליהם הם עונת האירוע ומיקום האולם בארץ:
1.עונת האירוע- כשסוגרים אולם אירועים יש התלבטות גדולה מצד אחד האם כדאי לערוך אך האירוע בקיץ הלוהט שבו אפשר לערוך ימי צילום מוצלחים, ולדאוג שכל האורחים יגיעו בלי בעיות של מזג אוויר, אך לשלם יותר לכל בעלי המקצוע כולל האולם. מצד שני אולי כדאי לערוך את האירוע בחורף הקריר ששם אפשר לערוך את ימי הצילומים ביום נעים ולא ביום החתונה עצמו, או לערוך אותם בסטודיו סגור. היתרון של החורף הוא עלות המנות הזולה שניתן לקבל באולמות ועלותם הזולה יחסית של צלמי האירועים והתקליטנים ובכך לחסוך אלפי שקלים.
2.מיקום האולם-מיקומו של האולם זה פרט חשוב שצריך לשים לב אליו כשסוגרים אולם אירועים. בעלי שמחה שגרים בצפון יצטרכו לחפש אולמות אירועים בצפון, דבר שיקל על האורחים להגיע לאירוע, אם ממש מתעקשים ובוחרים אזור אחר לאולם האירועים חייבים לדאוג להסעות מסודרות הלוך וחזור מהאירוע, אך גם זה לא בעדיפות ראשונה, כי לא לכל האורחים זה נוח.

קריטריונים לבחירת אולם אירועים - מספר קריטריונים שצריך לדעת לפני בחירת אולם אירועים, היכנסו לפורטל אולמות האירועים המוביל בתחומו, קראו מספר כתבות וטיפים ובחרו אולם אירועים באתר בקלות.

המחירים הכי טובים

כל מי שניסה לארגן אירוע בעברו יודע טוב מאוד עד כמה זה לא פשוט ולא זול. לכן ברור שאם אתם רוצים לחסוך יהיה כדאי לבדוק את הפרשי העלויות בקיץ לעומת החורף, ובעונות המעבר. יהיה רצוי לבדוק את ההבדלים בין כל בעלי המקצוע. רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא משלמים מחירים מוגזמים. אם אתם לא להוטים על עריכת האירוע בקיץ ויכולים לקבל את אותם שירותים במחיר נמוך בעונה שונה אז אולי כדאי להתפשר.