צלם אירועים

איך לבחור צלם אירועים

בחירת צלם אירועים

כל חוגג שמחה יודע שלסגור אירוע זה דבר לא קל בכלל. זה מתחיל בתהליך מתיש של בחירת אולמות אירועים, לאחר מכן ממשיך בחיפוש אחר צלמי אירועים תקליטנים חברות הפקות ועוד, ואם כבר חשבתם שסיימתם אז תדעו שזאת רק ההתחלה, מה עם השמלות ימי האיפור התסרוקות ונעצור פה כי אין סוף להכנות. במאמר זה נתמקד באחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר שנמצאים בכל אירוע ואירוע, בין אם מדובר באירוע קטן שצלם תמונות מספיק או בין אם מדובר באירוע גדול שכולל גם צלמי וידאו. בעולם המפותח של היום אין בן אדם שלא יכול להוציא תמונה טובה מהפלאפון האישי שלו, אך עם כל הכבוד לטכנולוגיה, התמונה לא תצא ברורה כמו תמונה שיצלם צלם מנוסה עם מצלמה איכותית ומשוכללת. תפקידו של הצלם הוא לא רק לדעת לצלם, אלא גם לדעת מתי הוא הרגע הנכון לצלם ובאיזה זווית צילום, מתי התאורה באולם מכוונת בדיוק לרגע המרגש ומאיפה כדאי לתפוס את התמונה.

איך לבחור צלם אירועים - תמיד תהיתם איך לבחור צלם אירועים עבור החגיגה שאתם מתכננים? פורטל Halls אולמות אירועים בישראל מציג בפניכם אולמות אירועים בארץ ומספר כתבות וטיפים לאירועים!

עלות ואיכות

צלמי חתונות זאת אחריות גדולה מאוד. תפקיד הצלמים הוא לתפוס את הרגעים החשובים ביותר באירוע למשל כמו ענידת הטבעת בזמן החופה ועוד המון רגעים חשובים, כמו כן הוא גם צריך שהתמונה תצא תמונה איכותית חדה ומפוקסת, הרי מה שווה תמונה אם היא לא תהייה ברורה? מה גם שהצלם צריך לדאוג להגיע עם המון ציוד רזרבי, הוא לא יכול להסתמך על מצלמה אחת לאירוע, כי זהו מכשיר אלקטרוני ובעיות יכולות לקרות. כל אדם יודע שמה שנשאר לו לאחר האירוע זה זיכרונות ותמונות בלבד, תמונות מהיום המיוחד שהוא עמל בשבילו זמן רב, לכן חשיבות הצלם באירועים היא גדולה, ולא כדאי לנסות לחסוך בתחום זה וללכת לכל צלם, כי יש המון בעלי מקצוע בשוק וכמו שלא הייתם סוגרים כל אולם אירועים וכל תקליטן שיהיו חלק מהאירוע כך גם תפקידו של הצלם חשוב במערך. ההמלצה שלנו היא לבדוק תיק עבודות לקבוע פגישות ולקחת את הטוב ביותר שקיים.

איך לדעת מיהו הטוב ביותר שקיים

נכון, לפני שורה בדיוק המלצנו לכם לקחת את הטוב ביותר שקיים, אך איך תוכלו לדעת איזה צלם נחשב לצלם טוב, הרי כל צלם יגדיר את עצמו כמישהו טוב. ההמלצה שלנו היא קודם כל חוות דעת, על מנת להתחיל לפנות לצלמים קודם כל צריך להכיר אותם וחוות דעת מאנשים שחגגו אירועים לפני, תיצור לכם רשימה של בעלי מקצוע ששווים בדיקה. האם הצלמים מפריעים למהלך האירוע, האם הם נענים בחיוב ובשמחה לבקשות, אלה נתונים חשובים לא פחות מרמת המיומנות של הצלם. לאחר שיצרתם רשימה של צלמים זה הזמן לקבוע פגישות לראות צילומים ואלבומים קודמים שלהם, לראות בקצרה סרט וידאו של חתונה קודמת ולשמוע מחיר של ההצעה ומה מקבלים בעבור זה. אך זכרו, לא כל צלם שמבקש גבוה בהכרח צלם איכותי וכך גם לא כל צלם שלוקח זול הופך אותו לצלם פחות טוב, אם תעברו ותבדקו אודות הצלם תוכלו למצוא צלם איכותי ברמה גבוהה ובמחיר הגון!