שלבים בסגירת אולם אירועים

שלבים בסגירת אולם אירועים

שלבים בסגירת אולם אירועים

אתם שואלים מהם השאלות אותם צריך לשאול לפני שסוגרים אולם אירועים? אין ספק שבחירת אולם אירועים הוא תהליך מורכב מחייב וחשוב אותו כל בעל שמחה עובר לפני כל אירוע אישי. לפני שניגשים לחפש אחר אולמות אירועים יש כמה שאלות שצריך להפנות: האם אתם מעוניינים באולם סגור או בגן אירועים פתוח, באיזה עונה לערוך את האירוע, באיזה אזור לערוך את האירוע ועוד הרבה שאלות חשובות הצריכות להישאל לפני שניגשים לסגור אולם. במדריך לפניכם הכנו עבורכם את השלבים, שלב אחרי שלב בתהליך סגירת אולם אירועים:
1.כמות מוזמנים- ערכו רשימה של כמות המוזמנים המשוערת שצריכה להגיע לאירוע, הדבר ימנע הוצאת כספים מיותרת ויחסוך אלפי שקלים בהוצאה.
2.אזור האולם- החליטו על אזור מיקומו של האולם, אם רב המוזמנים נמצאים באזור מסוים נסו לא להתרחק יותר מידי ולקבוע את האזור נגיש לכלל המוזמנים, מרחק גדול של מוזמנים מהאולם יכול לגרום לכך שהאורחים שלכם יוותרו על הנסיעה וההגעה.
3.סוג האולם- האם אתם מעוניינים באולם אירועים סגור או בגן אירועים פתוח, השאלה נשאלת בעיקר לחוגגים אירועים בקיץ, כי בחורף התשובה היא ברורה, אך בקיץ ישנה התלבטות וצריך לקחת אותה בחשבון.

שלבים בסגירת אולם אירועים - לפניכם מאמר ובו מספר שלבים בסגירת אולם אירועים. כל חוגג שמחה צריך לבחון את אותם שלבים לפני שהוא סוגר אולם אירועים ובכך להגיע לתוצאה הרצויה ביותר בקלות.

4.עונת האירוע- השאלה המרכזית כאשר בוחרים עונה לאירוע היא האם היתרונות של הקיץ קריטים בהרבה על החורף ומצדיקים את העלויות הגבוהות של אולמות אירועים ושאר בעלי המקצוע אשר יוזמנו לאירוע, אם העונה לא מפריעה לכם תבחרו אולם אירועים בחורף ותחסכו אלפי שקלים.
5.תפריט המנות- כל אולם אירועים מתאפיינים בסוגי מנות ומטעמים שונים, לאחר שיצרתם רשימה של מספר אולמות מועדפים, עשו סיבוב פיזי באולמות לטעימת המנות ושמיעת מחירם.
6.סאונד ותאורה- במהלך הסיור הפיזי בדקו איך נשמעת המוזיקה באולם ואיך התאורה מוסיפה לאולם ולרחבת הריקודים, 2 אלמנטים חשובים באולם אירועים.
7.שירותי האולם- פרט חשוב מאוד הוא לבדוק איך האולם מתנהג בשעת לחץ באירוע, האם מנהלי האולם/המשמרת עומדים בלחץ, האם המנות מוגשות בזמן ובצורה איכותית, האם רב המלצרים נוכח ומורגש והאם המלצרים עושים עבודתם בצורה איכותית.
8.לאחר שעברתם שלב אחרי שלב והגעתם לתוצאה הרצויה, אין ספק שלא תתאכזבו מבחירתם, השלב השמיני והאחרון הוא: להיכנס לפורטל אולמות האירועים שלנו ולחפש את האולם המתאים ביותר לתוצאות השלבים שהכנתם עד כה. לאחר שתכניסו את התוצאות, תגיעו לאולם המבוקש והמתאים ביותר עבורכם!