ארגון הסעה לאולם אירועים

ארגון הסעה לאולם אירועים

ארגון הסעה לאולם אירועים

הפקת אירוע היא משימה שכוללת הרבה מאוד מאמץ , ועל מנת להפיק אירוע שייזכר לשנים אנחנו צריכים לעבוד קשה לפני האירוע.
זה מתחיל בבחירת אולמות אירועים וטעימה של כל מנה באולם, ממשיך ברשימות מוזמנים שצריך לעשות, ובכך הלאה צלמים תקליטנים חברות הפקות, כל זה וזה אפילו לא ההתחלה. ללא ספק מדובר במשימה לא פשוטה ולכן כדאי להתחיל אותה מוקדם ככל האפשר, בכך נמנע לחצים ונבטיח את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר אצלנו באירוע.

מיקום האירוע

מיקומו של האירוע הוא פרט חשוב ביותר שצריך לקחת בחשבון לפני כל תכנון תהליך הפקת האירוע.
העצה הטובה ביותר היא לסגור אולם אירועים קרוב שיהיה נגיש לקהל המוזמנים שלנו, אך גם כשהאירוע קרוב יכולה להיווצר בעיה של הגעת האורחים לאירוע בזמן, מכיוון שהרבה אולמות לא נמצאים במרכזי הערים ולכן במקרים כאלה כשהדרכים לאולמות מבוססות על דרכים צדדיות ולא את כולם ניתן למצוא בGps כדאי לתת הסבר מדויק בתוך ההזמנה מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לאולם.
המלצה נוספת היא הוספת חברות הסעות לאירוע שתאסוף את האורחים ממספר מיקומים שנקבעים מראש ושתדאג לקחת ולהחזיר הביתה בשלום את אותם אורחים שאין ביכולתם להגיע עצמאית, בין אם אין להם רישיון נהיגה ובין אם אין להם רכב.
הרי אנחנו לא מצפים שאנשים כאלה יגיעו במוניות וישלמו מאות שקלים, לכן במקום לוותר מראש על אותם אורחים, יש לחשוב על כל הפרטים הקטנים.

כתבה בנושא הסעה לאולם אירועים - לפניכם כתבה בנושא ארגון הסעה לאולם אירועים, בכתבה תלמדו מהם היתרונות החשובים שבסגירת הסעה לאורחים, ומדוע אסור לוותר על הסעה מסודרת לאולם ובחזרה.

יתרונות נוספים של חברת ההסעות

לאחר שראינו יתרון עצום של חברת הסעות באירוע, שהוא דאגה לקהל המוזמנים שלנו שאין ביכולתם להגיע עצמאית, נבחן עוד יתרונות שחברת ההסעות מעניקה לנו.
יתרון חשוב אף לא פחות הוא עמידה בזמנים. כשאנחנו מחליטים לסגור עם חברת הסעות אנחנו יודעים שהמוזמנים אשר ישתמשו בהסעה יגיעו אל אולם האירועים בזמן בלי איחורים.
יתרון נוסף הוא חסכון בכסף והגעה לאירוע בערנות, נהיגה באוטו פרטי מצריכה ריכוז מכל אורח שנוהג לאירוע, אף לפעמים גם עצבים מיותרים שקורים בכביש, מה גם שהעניין הכספי משחק תפקיד ונחסך מאותם אנשים שמשתמשים בחברת ההסעות להוציא כסף מיותר על דלק בנסיעה לאירוע.
היתרון החשוב ביותר הוא דאגה שכולם יחזרו הביתה בשלום, הרי אנחנו הטרחנו אותם להגיע לשמח אותנו, אז מטרתנו היא שכל אחד יחזור לביתו בשלום. כיום שתיית אלכוהול נהפכה לפופולרית כל כך בתחום האירועים, דבר המסכן את אותם אורחים ששתו באירוע ואמורים לנהוג בחזרה, אותם ואת כלל יושבי הרכב שנמצאים איתם.

בחירת חברת ההסעות

לאחר שהבנו כי שירות הסעות לאירועים הוא מצרך חשוב ביותר בכל אירוע, כל שנותר לנו לעשות הוא לברר עלויות בין נותני השירות ולסגור מוקדם ככל האפשר חברת הסעות שתשריין לעצמה את התאריך. עדיף לקבל הצעות ממספר חברות ואף לקרוא תגובות על אותה חברה על אופן עבודתה מחיריה ויכולת עמידתה בזמנים.